Kategorie
Tagi
Kalendarz
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Jaką zawieszkę wybrać do smoczka?

Jaką zawieszkę wybrać do smoczka?

Zawieszka do smoczka jest wyjątkowo praktycznym gadżetem, o czym z pewnością wiedzą wszyscy rodzice. Dzięki zawieszce smoczek jest chroniony przed upadkiem na ziemię, a dziecko ma dodatkową zabawkę. Zawieszka musi być funkcjonalna i bezpieczna dla malucha, ale może być także ciekawą ozdobą i zabawką dla dziecka. Sprawdź, jaką zawieszkę do smoczka wybrać!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zawieszka do smoczka musi być przede wszystkim bezpieczna dla dziecka. Bezpieczeństwo dziecka jest jednym z największych zmartwień rodziców, ale często zapominają o tym, że wiele przeznaczonych dla dzieci przedmiotów może być potencjalnie groźnych dla ich pociech. Wybierając odpowiednią zawieszkę, zwróć uwagę na to czy jest ona wykonana z bezpiecznego dla malucha materiału. Wszystkie dostępne w naszej ofercie zawieszki do smoczków wykonane są z materiałów z atestami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że są idealne dla najmłodszych. Pamiętaj o tym, że dzieci często korzystają z zawieszki także jak z gryzaka, więc nie można pozwolić sobie na niesprawdzoną jakość i potencjalne zagrożenie.

Dużą popularnością cieszą się zawieszki wykonane z miękkiego silikonu, które mogą służyć także jako gryzak. Silikon jest materiałem, który nie powoduje alergii i jest bezpieczny dla najmłodszych dzieci. Ciekawym wyborem są zawieszki wykonane z naturalnego drewna. Decydując się na taki rodzaj zawieszki, musisz upewnić się, że nie posiadają one elementów, które dziecko mogłoby połknąć, a drewniane elementy są idealnie gładkie. Coraz bardziej popularne stają się także zawieszki silikonowo - drewaniane, które są funkcjonalne i estetyczne. Wszystkie oferowane w naszym sklepie zawieszki spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i nie stanowią żadnego zagrożenia dla najmłodszych. 

Funkcjonalność

Zawieszka do smoczka nie tylko musi ładnie wyglądać i być bezpieczna, ale być także funkcjonalna. Ważny jest więc rodzaj zapięcia -  musi być ono solidne i posiadać blokadę, która uniemożliwia dziecku samodzielne odpięcie zawieszki.   Zapięcie zazwyczaj wykonane jest z wytrzymałego metalu, więc nawet jeśli dziecko pociągnie zawieszkę, to nie powinna ona ulec zniszczeniu. Zawieszka musi być wystarczająco długa, aby dziecko miało swobodny dostęp do smoczka, ale nie może być też zbyt długa, ponieważ wtedy mogłaby być niebezpieczna.

Wygląd zawieszki

Dodatkową zaletą będzie jej atrakcyjność wizualna, dzięki czemu dziecko zajmie się nią podczas zabawy. Kolorowe, obracane elementy na pewno zaciekawią każdego malucha. Ciekawym wyborem są personalizowane zawieszki - doskonałe także wtedy, kiedy chcesz komuś wręczyć prezent z okazji narodzin dziecka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl