Kategorie
Tagi
Kalendarz
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Czym są koraliki hazelwood?

Czym są koraliki hazelwood?

Choć leszczynę (a właściwie rosnące na niej orzechy) uznaje się za roślinę o wyjątkowych walorach smakowych, to nie wszystko, co ma do zaoferowania. Wiele lat temu Aborygeni odkryli niezwykłe prozdrowotne właściwości biżuterii wytwarzanej z gałązek tych krzewów, w efekcie czego współcześnie koraliki hazelwood są znane i noszone przez ludzi na całym świecie.

Jakie właściwości ma biżuteria wykonana z koralików hazelwood?

Nauka nieustannie poszerza wiedzę o dobroczynnym działaniu koralików hazelwood na ludzi organizm. Prócz pomocy w zmniejszaniu zakwaszenia i zaopatrzenia organizm w cenne antyoksydanty, wykonywana z nich biżuteria może być szczególnie korzystna dla dzieci borykających się z problemami skórnymi czy dolegliwościami związanymi z ząbkowaniem. Noszenie biżuterii z koralikami hazelwood może również złagodzić wiele dolegliwości dnia codziennego, takich jak zaburzenia trawienia, bóle stomatologiczne czy bóle stawów. W Polsce koraliki hazelwood można nabyć w naszym sklepie internetowym MamiLove, gdzie oferujemy biżuterię odpowiednią zarówno dla maluszków, jak i ich rodziców. Dysponujemy także ozdobami wykonanymi z innych naturalnych surowców, takich jak naszyjniki i bransoletki z bursztynu bałtyckiego.

Co jeszcze warto wiedzieć o koralikach hazelwood?

Dbanie o czystość biżuterii stworzonej z użyciem koralików hazelwood jest proste i nie wymaga większego wysiłku – wystarczy regularnie przecierać ją wilgotną szmatką lub umyć w ciepłej wodzie i dobrze osuszyć. Z tego samego powodu może być noszona podczas kąpieli, natomiast nie należy jej zakładać na basen, gdyż chlor działa destruktywnie na leszczynę. Należy przy tym pamiętać, że biżuteria hazelwood nie jest długowieczna, a drewienka z czasem ulegają zużyciu, przez co konieczne może być ich wymienienie. Przy codziennym użytkowaniu żywotność takiej biżuterii szacuje się na około 12 miesięcy, choć trzeba zastrzec, że przy dużym zakwaszeniu organizmu jej kres może nastąpić już po 3 miesiącach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl