Kategorie
Tagi
Kalendarz
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28

Bransoletki bursztynowe dla dzieci

Bransoletki bursztynowe dla dzieci

Już od pierwszych chwil narodzin dziecka rodzice troszczą się ze wszystkich sił o jego zdrowie, prawidłowy rozwój oraz odpowiednie samopoczucie. Nie jest to jednak zadanie proste, ponieważ nieustannie otaczają nas różnego rodzaju chorobotwórcze drobnoustroje, niemożliwe do wychwycenia gołym okiem. Podobnie nie jesteśmy w stanie dostrzec działania układu odpornościowego, jednak pracuje on bez przerwy, chroniąc organizm przed atakami szkodliwych wirusów i bakterii. W przypadku maluchów bariera ta działa nieco słabiej ze względu na delikatny charakter skóry – jest ona znacząco cieńsza, mało sprężysta, ma luźniejszy układ komórek i nieszczelną warstwę lipidową, przez co łatwo narazić ją na działanie negatywnych czynników. Na szczęście oznacza to również, że bez trudu przenikają przez nią dobroczynne składniki, które znajdują się np. w bursztynowych bransoletkach.

Jak bursztynowa bransoletka może pomóc dziecku?

Naturalny bursztyn znajdujący się w bransoletkach od MamiLove nagrzewa się na skutek kontaktu ze skórą, stopniowo uwalniając swoje terapeutyczne właściwości. W składzie bursztynu występuje m.in. kwas bursztynowy, który wykazuje działanie bakteriobójcze i antyoksydacyjne, stosuje się go jako środek przeciwzapalny, a przy tym stymuluje pracę komórek, przyspieszając ich metabolizm. Dodatkowo kwas bursztynowy pomaga w eliminacji toksyn, a także poprawia wydolność immunologiczną i ogólny stan organizmu. Pod kątem pierwiastkowym bursztyn poza węglem, tlenem i wodorem zawiera także niewielkie ilości cennych dla organizmu makro i mikroelementów, takich jak siarka, jod, krzem, magnez, żelazo, wapń oraz potas. Bransoletki wykonane z bursztynu są zatem bezpieczną, a zarazem naturalną alternatywą dla środków farmakologicznych, które pomagają w złagodzeniu bądź eliminacji wielu dolegliwości okresu dziecięcego.

Dlaczego warto wybierać bransoletki bursztynowe od MamiLove?

Dzieci narażone są na liczne nieprzyjemności nie tylko ze strony mikrobów, ale także alergii i wysypek powstałych na skutek kontaktu z toksycznymi materiałami. Właśnie dlatego należy zadbać o to, aby przedmioty w ich otoczeniu były wykonane z naturalnych surowców – w tym także ozdoby. Zamawiając bransoletki bursztynowe ze sklepu MamiLove, otrzymujemy certyfikat autentyczności biżuterii, który poświadcza, że stworzono ją w całości z bursztynu bałtyckiego. Warto wybierać nasze produkty również z tego względu, iż zostały wykonane z odpowiednio przygotowanych kamieni – na tyle nieznacznie obrobionych, aby zmaksymalizować ich działanie terapeutyczne, a zarazem wystarczająco gładkich, by nie wywoływały u dzieci dyskomfortu podczas noszenia. Istotne w kontekście biżuterii dla maluchów jest również to, że kamyki w oferowanych przez nas bransoletkach zostały zabezpieczone supełkami. W przypadku rozerwania się ozdoby nie tylko zapobiega to rozsypaniu się koralików, ale przede wszystkim eliminuje ryzyko przypadkowego zadławienia się drobnym elementem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl