Kategorie
Tagi
Kalendarz
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Jakie zalety ma termofor z pestek wiśni?

Jakie zalety ma termofor z pestek wiśni?

Ekologiczny i bezpieczny także dla niemowląt oraz małych dzieci termofor z pestek wiśni to wynalazek, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Ma to związek z jego zaletami oraz skutecznością w łagodzeniu wielu dolegliwości np. bólu związanego z kolką niemowlęcą i wzdęciami, a także możliwością zastosowania jako ciepły lub zimny kompres na urazy mięśni i bóle o rozmaitym pochodzeniu. Wyjaśniamy, dlaczego warto kupić termofor z pestek wiśni oraz w jaki sposób z niego korzystać.

Termofor z pestek wiśni — bezpieczna alternatywa dla termoforu na wodę

Niemal każdy z nas miał wiele razy styczność z tradycyjnym, gumowym termoforem, który napełniany jest gorącą wodą. Niegdyś była to jedyna z dostępnych opcji, które pozwalały na rozgrzanie zziębniętych stóp oraz łagodzenie bólu. Choć tradycyjne termofory ewoluowały i zyskały ładne pokrowce, to korzystanie z nich i tak wiąże się z pewnym ryzykiem. Nietrudno wyobrazić sobie skutki wycieku gorącej wody - wypadki z tradycyjnymi termoforami zdarzają się dość często i mogą pozostawić po sobie pamiątkę w postaci blizn. Termofor z pestek wiśni to bezpieczne rozwiązanie, które nie wiąże się z ryzykiem poparzenia skóry. Dzięki niewielkim rozmiarom może być on stosowany także u niemowląt i małych dzieci, przynosząc szybką ulgę m.in. w przypadku bólu brzucha.

Zalety termoforu z pestek wiśni

Termofor z pestek wiśni jest nie tylko estetyczny, ale także bezpieczny i lekki. Właściwie użytkowany pozwala na przygotowanie ciepłego lub zimnego okładu. Po podgrzaniu w kuchence mikrofalowej, piekarniku lub np. na kaloryferze, bezpiecznie i długo (nawet do 1,5 h) oddaje ciepło i dodatkowo wydziela bardzo przyjemny zapach. Termofor z pestek wiśni znajduje także zastosowanie jako okład chłodzący - po zabezpieczeniu przed działaniem wilgoci i schłodzeniu w zamrażalniku, doskonale sprawdza się w przypadku stłuczeń i innych urazów.

Ekologiczny termofor z pestek wiśni to naturalny sposób na ból o różnym pochodzeniu. Doskonale radzi sobie np. z kolką niemowlęcą i bólem towarzyszącym intensywnym procesom wzrostowym oraz sprawdza się, jako źródło ciepła podczas spacerów - włożony do wózka pozwoli dłużej cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu. Najważniejszą zaletą termoforu z pestek wiśni jest bezpieczeństwo jego zastosowania, które pozwala uniknąć ryzyka poparzenia gorącą wodą. Stosowany zgodnie z instrukcją użytkowania, pozwala skutecznie i bezproblemowo radzić sobie z bólem o różnym pochodzeniu u dzieci i osób dorosłych. W szczególności polecany jest jako sposób na łagodzenie objawów kolki, wzdęć, niestrawności, bólu głowy i zatok, bólu karku, bólu mięśni, a także bólu menstruacyjnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl