Kategorie
Tagi
Kalendarz
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Bursztyn, jako lek na nieprzespane noce

Bursztyn, jako lek na nieprzespane noce

Pytacie nas często, po czym poznać dobry bursztyn? Czy kolor wpływa na ich PRZECIWZAPALNE działanie? Skąd będę wiedzieć że kamienie są PRAWDZIWE?

bransoletka na dłonie

 

Nasi mili, PRAWDZIWY, DOBRY BURSZTYN MUSI być naturalny. Te najlepsze pochodzą z morza Bałtyckiego i są pozyskiwane w kontrolowanych warunkach. Naturalne bursztyny to moc przeciwzapalna sama w sobie – radiesteci twierdzą że są to KAMIENIE ŻYCIA. Badania poparły że bursztyn wpływa na układ nerwowy, reguluje pracę nerek i jelit.

Najważniejsze jest to że, KOLOR BURSZTYNU NIE WPŁYWA na jego cenny wpływ na zdrowie. To znaczy, że nie musimy ograniczać swojego fantazyjnego gustu w doborze biżuterii.

My osobiście polecamy aby przy zakupie biżuterii bursztynowej, zwłaszcza tej dla dzieci – zwrócić uwagę na CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI. TYLKO TAKI DOKUMENT zabezpiecza nas co do naturalności tych kamieni, a co za tym idzie – do ich leczniczego wpływu na zdrowie.

 

bursztyny

 

CIEKAWOSTKA: Jak w domowych warunkach sprawdzić czy nas nie okłamali?

 

Autentyczność bursztynu możemy sprawdzić za pomocą tzw. METODY SOLANKOWEJ. Prawdziwy bursztyn ZAWSZE unosi się na powierzchni słonej wody, podczas gdy plastik lub inne syntetyki opadają na dno.

Pamiętajcie również że PRAWDZIWY BURSZTYN NIE MUSI BYĆ DROGI. Jako firma kochająca maluchy, ciągle stajemy naprzeciw wyzwaniom. Naszą taktyką jest dawać ukojenie, podczas ząbkowania za niewielkie pieniądze. Możemy pochwalić się najniższymi cenami biżuterii bursztynowej, popartej certyfikatami autentyczności i jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! INNI JUŻ TO ZROBILI!

https://www.mamilove.eu/pl/bursztyn-na-zabkowanie

https://www.mamilove.eu/pl/sposoby-na-zabkowanie-bizuteria-bursztynowa-naszyjniki-bursztyn-z-kamieniami-szlachetnymi

https://www.mamilove.eu/pl/dla-dziecka-bizuteria-bursztynowa-naszyjniki-dla-dzieci-od-4-miesiaca-zycia_bursztyn-z-leszczynowymi-koralikami

 

                                                                            Życzymy miłej nocy kochani! Firma @mamilove.eu 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl